Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny

3 tygodnie temu

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY 2024 R. W PRZEDSZKOLACH I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

Zapisy na dyżur wakacyjny do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpoczną się 3 kwietnia br. o godz. 12.00 i prowadzone będą za pomocą elektronicznego systemu dostępnego pod adresem:

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci, które uczestniczą w rekrutacji na rok szk. 2024/2025 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych szkół podstawowych korzystają z utworzonego hasła do systemu rekrutacyjnego.

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się".

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci z Przedszkola Nr 163, zainteresowani uczęszczaniem dziecka na dyżur, również zapisują dziecko w elektronicznym systemie rekrutacji lub dostarczają wypełniony odręcznie wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

Rejestracja wniosków w systemie potrwa do 19 kwietnia br. do godz. 20.00. Po tym terminie nie będzie możliwe wprowadzanie nowych wniosków w systemie elektronicznym.

Rodzice/opiekunowie prawni, którzy nie przesłali w systemie wniosku podpisanego elektronicznie, składają papierową wersję wniosku (odręcznie wypełniony wniosek) w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru w terminie do 22 kwietnia br. do godz. 16.00.

Przypominamy, że nasze przedszkole organizuje dyżur wakacyjny od 1 lipca 2024r. do 19 lipca 2024r. (Turnus I).

Pozostałe 6 tygodni będzie okresem przerwy w funkcjonowaniu placówki.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

Załączniki do pobrania:

WARSZAWA - Terminy dyżurów - PRZEDSZKOLA 2024