Rekrutacja do przedszkoli i szkół na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo!

Informujemy, że dnia 5 marca 2024 r. od godz. 13:00 zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rodzice/opiekunowie prawni będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Zarejestrowany wniosek będzie można:

- podpisać profilem zaufanym i przesłać w systemie rekrutacji razem z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru

lub

- wydrukować, podpisać i złożyć osobiście w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

- Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych 2024_2025

Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkolach podstawowych 2024_2025

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych_2024_2025