Spotkanie z mistrzem kickboxingu.

17 dni temu

W szóstej grupie  odbyło się spotkanie z Janem Ganinym, wielokrotnym mistrzem Europy, mistrzem Pucharu świata i wicemistrzem świata w kickboxingu.

Dzieci wysłuchały historii  kariery zawodowej  pana Jana,  przymierzały rękawice bokserskie mistrza, po uprzednim założeniu „bandaża”  oraz stawiały pierwsze kroki  w kickobxingu, ze wskazaniem zachowania bezwarunkowego bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń. Po jakże  wyczerpującym treningu  nasz znamienity gość udzielił instruktażu przestrzegania zasad walki ( tylko w ringu!)

Na zakończenie spotkania odbyło się wręczenie upominków dzieciom przez mamę Daniela z naszej grupy, która była inicjatorką spotkania  oraz specjalnego podziękowania  mistrzowi  w postaci plakatu wykonanego przez dzieci oraz  specjalnego dyplomu wręczonego przez dyrektora przedszkola.

Zdjęcia tutaj.