Zapisy na dyżur wakacyjny 2024 r.

19 dni temu

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w terminie od 03-04-2024 r. od godz. 12:00 do 19-04-2024 r. do godz. 20:00 rodzice mogą rejestrować wnioski w elektronicznym systemie zapisów na dyżury wakacyjne dostępnym pod adresem:

Przypominamy, że rodzice/opiekunowie prawni dzieci z Przedszkola Nr 163, zainteresowani uczęszczaniem dziecka na dyżur, również zapisują dziecko w elektronicznym systemie rekrutacji lub dostarczają wypełniony odręcznie wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci biorących udział w rekrutacji na rok szk. 2024/2025 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych szkół podstawowych korzystają z utworzonego hasła do systemu rekrutacyjnego.

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się".

Rodzice/opiekunowie prawni, którzy nie przesłali w systemie elektronicznym wniosku, składają papierową wersję wniosku (odręcznie wypełniony wniosek) w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru w terminie do 22 kwietnia br. do godz. 16.00.

Przypominamy, że nasze przedszkole organizuje dyżur wakacyjny w terminie od 1 lipca 2024 r. do 19 lipca 2024 r. (Turnus I).

Pozostałe 6 tygodni będzie okresem przerwy w funkcjonowaniu placówki.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

Załączniki:

Harmonogram zapisu na dyżury wakacyjne_2024