Zawieszenie zajęć dla Grupy III w dniach 14.12-20.12

Szanowni Państwo,

informujemy, że z powodu  potwierdzonego zakażenia Covid-19 u dziecka z Grupy III, które było obecne w przedszkolu w dniu 10.12.2021r. na podstawie Opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz za zgodą Organu prowadzącego, decyzją Dyrektora nr 163 zawieszono zajęcia dla grupy III  w terminie od 14.12.2021r. do 20.12.2021r.

Wg. zaleceń do Sanepidu zostaną przekazane dane dzieci z kontaktu, z Grupy III, które były obecne w przedszkolu w dniu 10.12.2021r.

Prosimy o obserwację stanu zdrowia dzieci.

Dla grupy III będzie uruchomiona edukacja zdalna, a materiały będą przesyłane na maile rodziców.

Katarzyna Aleksandrowicz

Dyrektor Przedszkole nr 163