Strona głowna  /  Aktualności  /  Dzień Pluszowego Misia w naszym Przedszkolu
Dzień Pluszowego Misia w naszym Przedszkolu
data dodania: 2021-11-25 17:10:09

W dniu 25.11.2021r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku, ze względów epidemiologicznych dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swojej ulubionej przytulanki. Jednak nie przeszkodziło nam to w wyśmienitej zabawie z misiami!

Przedszkolaki zapoznały się z historią tego święta. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, plastycznych i muzycznych, a także w tych wymagających dużego skupienia uwagi. Dzieci poznały różne gatunki niedźwiedzi, m.in. pandy, niedźwiedzie polarne oraz żyjące w Polsce niedźwiedzie brunatne.

Dzieci dowiedziały się, że niedźwiedzie polarne mają czarny kolor skóry pod białym futrem. A wiecie dlaczego? Zapytajcie 3 latka, On Wam odpowie : )

Zdjęcia do obejrzenia tutaj.