Strona głowna  /  Aktualności  /  Wznawiamy pracę Przedszkola nr 163 po przerwie
Wznawiamy pracę Przedszkola nr 163 po przerwie
data dodania: 2021-11-18 12:33:22

Od 19 listopada  2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkola dla  grupy I, II, III, IV. Przedszkole nr 163 będzie funkcjonować jak wcześniej, w godzinach od 7.00 do 17.00. Godziny pracy poszczególnych oddziałów pozostają bez zmian.

Przypominamy jednocześnie, że do placówki mogą uczęszczać dzieci bez objawów chorobowych. Pomieszczenia przedszkolne, sale, zabawki, sprzęty  zostały zdezynfekowane. W dalszym ciągu z uwagi na pandemię Covid-19 utrzymujemy reżim sanitarny.

Osoby przyprowadzające i odbierające dzieci od 19.11.2021r. nie wchodzą do szatni, dezynfekujemy ręce po wejściu do placówki. Dzieci nie przynoszą zabawek z domu.

Katarzyna Aleksandrowicz

Dyrektor Przedszkole nr 163