Zawieszenie zajęć dla Grup I, II, III i IV

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że ze względu na potwierdzone przypadki zakażenia COVID -19 u pracowników  przedszkola, którzy mieli kontakt z grupą II i III 8 listopada 2021r. decyzją Dyrektora Przedszkola nr 163, po otrzymaniu  Opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego zawieszeniu ulegają zajęcia w grupie II i III w dniach 15.11.2021 – 18.11.2021.

Jednocześnie przypominamy, że do dnia 18.11.2021r. zawieszone są zajęcia dla grupy I i IV.

Dla grupy I, II, III i IV prowadzone będzie nauczanie zdalne
przekazywane drogą mailową na adresy rodziców.

Grupy V, VI w poniedziałek 15.11.2021r. wracają
do zajęć stacjonarnych w Przedszkolu nr 163.

W przypadku jakichkolwiek zmian związanych z sytuacją epidemiologiczną będziemy Państwa informować niezwłocznie.

Dodatkowo informujemy, że imprezy planowane na miesiąc listopad: 2 koncerty i teatrzyk są odwołane, gdyż były planowane z podziałem na grupy młodsze (I,II, IV) i starsze (III, V, VI), co w aktualnej sytuacji epidemiologicznej jest niemożliwe. Odwołujemy również w listopadzie pokaz Planetarium (planowany inny termin) oraz Uroczystość Pasowania 3-latków.

Katarzyna Aleksandrowicz

Dyrektor Przedszkole nr 163