Książeczki o Pradze

Otrzymaliśmy w prezencie od Pana Dariusza Kacprzaka Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga-Północdla wszystkich dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 163 nowo wydaną książeczkę o Pradze Północ: „Misja Misia”. Autor Jarosław Siek opisał charakterystyczne elementy architektury naszej dzielnicy, historyczne praskie budowle, ciekawe miejsca,a tekst dla dzieci wzbogaciła kolorowymi ilustracjami Pani Agnieszka Hacia.

W przedszkolu realizujemy Program edukacji Regionalnej „Praskie wędrówki”, a ta pozycja książkowa będzie uzupełnieniem naszych działań w celu zainteresowania dzieci miejscem i regionem, w którym mieszkamy.

Zachęcamy do przeczytania bajki wspólnie z dziećmi, bo to w okresie dzieciństwa kształtujemy nawyk czytania książek. Poniżej dedykacja przekazana przez Pana Dariusza Kacprzaka Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ.