Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 163

Jak, co roku 20 września w Przedszkolu nr 163 bawiliśmy się z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Zorganizowaliśmy dla dzieci wspaniałą imprezę! Były tańce, zabawy muzyczno - ruchowe, zawody sportowe, gry i wesołe konkursy oraz oczywiście upominki.  Dużo radości sprawiło dzieciom spotkanie z naszymi ulubionymi muzykami – Guciem i Dudusiem! Wszystkie przedszkolaki wspaniale bawiły się w swoich salach oraz na placu zabaw. Przez cały dzień w przedszkolu rozbrzmiewał radosny śmiech. Każdy przedszkolak mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo, zwłaszcza maluchy, które w takim święcie brały udział po raz pierwszy.

Wszystkim przedszkolakom życzymy dużo uśmiechu oraz aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Relacja fotograficzna do objerzenia tutaj.