Wznawiamy pracę Przedszkola nr 163 po przerwie.

Od 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli (na podst. ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI  z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19).

Wobec powyższego Przedszkole nr 163 od poniedziałku 19.04.2021r. będzie funkcjonować jak wcześniej, zapraszamy dzieci  w godzinach od 7.00 do 17.00.

Przypominamy jednocześnie, że do placówki mogą uczęszczać dzieci bez objawów chorobowych. W dalszym ciągu z uwagi na pandemię Covid-19 utrzymujemy reżim sanitarny. Nadal osoby przyprowadzające i odbierające dzieci nie wchodzą do szatni, dezynfekujemy ręce po wejściu do placówki. Dzieci nie przynoszą zabawek z domu.